Україна подала заявку на проведення дитячого Євробачення в 2013 році

На відміну від дорослого Євробачення, перемога в дитячому конкурсі зовсім не означає, що країна-переможниця зобов’язана наступного року приймати у себе Дитяче Євробачення. Проте, Перший національний канал України після перемоги Насті Петрик в Голландії начал переговори з проведення в 2013 році в Україні Дитячого Євробачення.

По словах, гендиректора Національної телекомпанії Єгора Бенкендорфа, немає ніяких причин, що заважають проведенню в Україні цього конкурсу. Заявка на проведення вже подана, і наступного тижня буде винесено офіційну ухвалу. Також повідомляється, що учора, 3 грудня, на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення про підтримку проведення ДПКЕ-2013 в Україні. У свою чергу, за запевненням українського міністра культури, в країні буде зроблено все для того, щоб свято дитячої пісні було яскравим і незабутнім.

У разі проведення Дитячого Євробачення в Україні, за оцінкою Бенкендорфа, знадобиться 25 мільйонів гривен. До речі, в 2009 році Україна, яка була хазяйкою дорослого конкурсу Євробачення, витратила на нього 37 мільйонів.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.