Азаров про Кличка: Який з нього державний діяч?

Лідер правлячої Партії регіонів, прем’єр-міністр України Микола Азаров виражає сумніви в тому, що Віталій Кличко, що очолює партію УДАР, зможе стати серйозним політиком. Про це глава Кабміну заявив в інтерв’ю Миколаївській держтелерадіокомпанії.

Кличко – талановитий спортсмен. Я поважаю його як боксера. Але який з нього політик? Пробувати потрібно на простіших речах, – сказав Азаров журналістам. Спершу прем’єр-міністр порадив Віталієві Кличку спробувати очолити яке-небудь невелике містечко і побачити, чого він реально коштує. Звичайно, йому підійде не роль мера Києва, а, приміром, селища Боярка або Снегиревка. Нехай рочок покерує цими населеними пунктами, а якщо у нього вийде, можна буде йому довірити роль мера Ніколаєва, а вже потім тільки Києва, – продовжив Азаров.

Також глава українського Кабінету міністрів засумнівався, що УДАР – нова політична сила. Прем’єр підкреслив, що в партії Кличка перебувають люди, які вже управляли країною : Наливайченко, Пинзеник, тобто – помаранчева команда.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.