Символ успіху збірної України – 6-річний Тимур – виявився сином депутата

Масові події планетарного масштабу здатні прославити не лише безпосередніх учасників дійства, але і зовсім несподіваних осіб. Уся Україна і багато фанатів футболу з інших країн упізнали ім’я 6-річного киянина Тимура, який за загальним визнанням став істинним символом перемоги команди Олега Блохіна.

Кадри з тріумфуючим Тимуром потрапили в інтернет відразу після важкої, але важливої перемоги збірної України над шведами і сталі неймовірно популярними. Хлопчика відразу ж знайшли спортивні журналісти і запросили в передачу Великий футбол, де герой дня відповідав на серйозні питання. Як виявилося – Тимур уперше відвідав стадіон, і досвід переживання за рідну команду став першим в його житті. Юний уболівальник також мріє відвідати одне з наступних тренувань команди Блохіна, щоб побажати Андрію Шевченку нових великих перемог.

Мати дитини розповіла, що батьком Тимура є народний обранець Валерій Шаманов, додавши, що будь-яка слава миттєва, а головне – щоб подібні моменти щастя приносили Україні позитивний дух істинного патріотизму.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.