Сьогодні українці зможуть відпочити від політиків і їх агітації

У Україні в суботу, 27 жовтня, настав день тиші перед голосуванням на виборах депутатів у Верховну Раду. Згідно із законом про вибори, сьогодні заборонена будь-яка передвиборна агітація.

Ця заборона торкається усіх видів агітації : в день тиші не показуються передвиборні ролики по телебаченню, не поширюються газети і листівки, не проводяться дебати і зустрічі з виборцями. До цього дня мають бути демонтовані усі розтяжки і плакати. Багато українців зітхнули з полегшенням – нарешті закінчилася передвиборна метушня і настало політичне затишшя. Експерти відмічають, що цього року передвиборна кампанія була досить напористою і витратною – по ряду оцінок, обійшлася вона в 2 млрд доларів. Це удвічі більше, чим на президентських виборах два роки тому.

В неділю, 28 жовтня, в 8:00 почнеться голосування, під час якого громадяни України оберуть 225 народних депутатів за списками партій і 225, – в одномандатних округах. Для перемоги партіям необхідно здолати 5-процентний бар’єр, а одномандатникам заручитися підтримкою простої більшості виборців свого округу.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.