Двоє молодих киян загинули, катаючись на байдарках

У Хмельницькій області під час сплаву по річці Смотрич загинули двоє туристів з Києва. Нещасний випадок стався 3 травня в селі Карачкивци Чемеровецкого району.

Всього в групі, що пересувалася на надувних байдарках з пгт Смотрич в Кам’янець-Подільський по руслу річки Смотрич, були 22 людини. Пропливаючи повз греблю недіючою ГЕС у села Карачковци Чемеровецкого району, троє туристів на байдарці намагалися здолати перешкоду з каскаду заввишки близько метра, проте в результаті цього човен перекинувся. Одну з дівчат, якою було 17 років, врятували члени тургруппи. Пізніше в ста метрах за течією було знайдено тіло 23-річного чоловіка. 19-річну дівчину шукала група рятувальників і міліції. Її тіло було знайдене рано вранці в суботу, 4 травня, в 400 метрах від місця інциденту.

Прокуратура Хмельницької області повідомляє, що Чемеровецкий відділ міліції в області вніс загибель двох чоловік під час байдаркового переходу через річку в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно із статтею Умисне вбивство. Проводиться досудове розслідування, хід якого прокуратура району узяла на контроль.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.