Розкол в Нашій Україні привів до самороспуску партії

На тому, що пройшов в Києві в суботу, 2 березня, XII з’їзді української політичної партії Наша Україна під головуванням Сергія Бондарчука було прийнято рішення про самоліквідацію партії. В ході голосування, в якому взяли участь 289 делегатів, що були присутніми, рішення про розпуск партії підтримали 267. Керівник партії Віктор Ющенко на з’їзд не прибув.

Крім того, прийнято рішення про припинення діяльності усіх статутних партійних органів. Засновницькі документи, прапор Нашої України і друк вирішено передати в музей помаранчевої революції, розташований в Національному університеті Києво-могилянська академія. Ліквідаційну комісію, яка була створена у зв’язку з самороспуском, доручено очолити Петру Ющенку, братові колишнього президента.

Раніше повідомлялося про те, що між прибічниками Віктора Ющенка і прибічниками Сергія Бондарчука, що очолював політраду, стався розкол із-за ухвалення взаємовиключних рішень. На початку лютого, наприклад, на засіданні ради київської організації Нашої України, де на обліку знаходився Віктор Ющенко, яке проходило під головуванням Бондарчука, було прийнято рішення про виключення Ющенка з партії. Після цього через пару годин на засіданні партійної політради, що проходила під керівництвом Ющенка, рішення про виключення Ющенка з партії відмінили, а Бондарчука звільнили з посади. Через декілька днів вже Бондарчук виявився виключеним з Нашої України. Нагадаємо, що на останніх парламентських виборах Наша Україна змогла набрати трохи більше відсотка голосів.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.