Угоди 2012 року можуть зробити Україну посередником між ЄС і Євразійським союзом

На засіданні Ради регіонів Віктор Янукович сказав про те, що укладення Україною угоди про зону вільної торгівлі(ЗСТ) з СНД і попереднє підписання угоди про асоціацію і створення ЗСТ з ЄС може перетворити Україну на сполучну ланку між країнами Євразійського регіону і Європейським союзом.

За словами Президента України, впродовж всього 2012 року Україна не припиняла переговори із стратегічними партнерами і сусідами, як з країнами СНД, так і з Євросоюзом. Усі досягнуті в результаті переговорів домовленості мають унікальне значення для України і відкривають шлях до створення масштабного простору спільного розвитку, в якому Україна може виступити в ролі сполучної ланки між країнами Євразійського регіону і Європейського союзу.

Нагадаємо, свого часу прем’єр-міністр України Микола Азаров стверджував, що в підписанні договору про ЗСТ з СНД в першу чергу була зацікавлена саме Україна, більше того саме Україна була його ініціатором. Чіткі принципи організації торгівлі у рамках Співдружності повинні сприяти позбавленню від волюнтаризму. Торгові взаємовідносини повинні регулюватися законом, а не політичною кон’юнктурою.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.