Тимошенко перевезли в центральний корпус харківської лікарні №5

Сьогодні, 10 липня, екс-прем’єра України Юлію Тимошенко, що проходила дослідження в центрі променевої діагностики на території ЦКЛ №5 в Харкові, перевезли в центральний корпус харківської лікарні №5.

У 21:38 машину швидкої допомоги підігнали безпосередньо до входу в центр. Тимошенко вивезли з центру променевої діагностики на каталці, а потім на руках перенесли в машину. Нечисленні прибічники опального політика, що знаходяться там, почали скандувати: Юлі – волю! і Юля, ми з тобою!. На що колишній прем’єр відповіла: Я з вами, мої рідні. Спасибі, спасибі. Поруч знаходилися і міцно складені хлопці, які крикнули своє гасло : Верчуся дзигою на нари. Після того, як Тимошенко відвезли, лікарню покинув також і доктор з берлінської клініки Шарите Лутц Хармс. Нагадаємо, раніше харківські медики запропонували своїм німецьким колегам провести спільний консиліум, щоб з’ясувати, в чому полягає проблема в лікуванні екс-прем’єра.

До речі, сьогодні посольство Німеччини в Києві пікетувала група харківських медиків. Вони вважають, що німецькі лікарі не можуть допомогти Юлії Тимошенко, тому у своєму листі до колег призвали їх припинити міфологізацію її хвороби.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.