Аеропорт Бориспіль відмовився обслуговувати рейси Аеросвіту

Київський міжнародний аеропорт Бориспіль з 4 січня призупиняє обслуговування рейсів найбільшої української авіакомпанії Аеросвіт через відсутність плати за послуги. Аеропорт просить пасажирів заздалегідь враховувати факт призупинення рейсів авіаперевізника.

У зв’язку з порушенням фінансової дисципліни авіакомпанією Аеросвіт Міжнародний аеропорт Бориспіль призупиняє обслуговування рейсів авіаперевізника, починаючи з рейсу VV 257 Київ-Копенгаген в 12:50 4 січня 2013 г., – повідомляє Бориспіль. Тут також підкреслили, що аеропорт не хотів би прибігати до таких заходів у свята, заподіюючи незручності пасажирам, проте дії авіакомпанії Аеросвіт не залишають вибору. Бориспіль є головним аеропортом країни і забезпечує 65% пасажирських авіаперевезень України. Нагадаємо, раніше заборгованість Аеросвіт в Росії вже привела до відміни рейсів у ряді російських аеропортів.

Авіаперевізник оголосив про банкрутство. Господарський суд Київської області, розглянувши заяву від ЧАО Авіакомпанія Аеросвіт, почав провадження у справі про банкрутство компанії. Заборгованість компанії перевищила 500 мільйонів доларів.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.