Регіонали готові провести позачергові вибори в Раду

За словами Володимира Олейника, що представляє у Верховній Раді України правлячу Партію регіонів, провладні структури погодяться на перевибори, якщо в залі засідань не припиниться блокування трибун опозицією.

Ми проти силового розблокування. Проти категорично. Посміховисько з держави робити у світі ми не будемо. Що ж робити в цій ситуації? Якщо триватиме блокування Верховної Ради безпідставно, ми виступаємо за дострокові вибори. Це наша позиція. Нехай прийдуть інші депутати і нехай не блокують роботу Ради, – заявив Олейник. На питанні про те, які це мають бути вибори, депутат зупинився детально, підкресливши, що партійна система себе зжила. Тих, хто сховався в п’ятірці за лідерами, люди не бачать, і вони абсолютно безвідповідальні, – сказав нардеп, додавши, що система виборів обов’язково має бути мажоритарною, оскільки вона довела свою ефективність у багатьох європейських парламентах.

Представники Партії регіонів вважають, що опозиція навмисно провокує парламентську більшість на силовий сценарій розблокування парламентської трибуни.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.