Укравтодр: При такому фінансуванні українські дороги відремонтують через 85 років

Якщо ремонт автомобільних доріг в Україні фінансуватиметься також, як зараз, то для приведення їх в належний стан знадобиться не менше 85 років, упевнений Євгеній Прусенко, радник глави держслужби автодоріг республіки. Цифра ця узята не із стелі, а шляхом простого математичного розрахунку: від 176 000 км автомагістралей за 2011 рік відремонтовані 2000 км, що складає дещо більше 1 %.

Для того, щоб побачити закінчення ремонтних робіт на автодорогах в осяжному майбутньому, щорічно треба упорядковувати траси, протяжністю хоч би в п’ять разів більше – тобто, 10 000 км. А для цього потрібні фінансові ресурси, підкреслив радник голови Укравтодору. Мережа автомобільних доріг в республіці була сформована ще в 60-70 роки минулого століття, 30-40 років вони не ремонтувалися, відповідно, междуремонтний термін(15 років) пропущений 2-3 рази.

Особливо збільшується інтенсивність руйнувань на автомагістралях після зимового періоду. Не вкладаючи засобів, віз залишиться і нині там, констатував Прусенко, додавши, що українські дороги визнані одними з найгірших у світі.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.