Рада відмовилася приймати відставку Литвина

На сьогоднішньому(6 липня) засіданні Верховна Рада України відмовилася обговорювати заяву про відставку, подану спікером Володимиром Литвиним після ухвалення мовного законопроекту. Оскільки це засідання є останнім перед літніми канікулами, Литвин збереже свій пост як мінімум до осені. А ось питання про відставку його заступника Миколи Томенка розглянуте буде.

Нагадаємо, Литвин заявив про своє бажання піти у відставку 4 липня. Таким чином він висловив протест проти прийняття Верховною Радою законопроекту про регіональний статус російської мови. Сам спікер ще 2 липня запевняв депутатів, що цей документ прийнятий не буде хоч би унаслідок того, що опозиція внесла більше двох тисяч поправок і розглянути все вони в стислі терміни просто фізично не представляється можливим.

Свого першого заступника Адама Мартинюка Володимир Литвин звинуватив в зраді і переклав на його плечі провину за те, що мовний закон все ж був ухвалений, навіть незважаючи на відсутність того дня самого голови Верховної Ради на парламентському засіданні.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.