Українська міліція ознайомилася зі списком заборонених дій під час Євро-2012

Українським співробітникам органів правопорядку напередодні Чемпіонату Європи роздали спеціальні пам’ятки під назвою: Зустрічаємо Евро-2012. У брошурах вказані правила належної поведінки для вартових порядку, а також є присутнім повний розклад матчів континентального турніру.

У окремій графі заборон детально розписано, які дії міліціонерів вважаються украй неприпустимими. Керівництво МВС заборонило своїм співробітникам лузати на вулиці насіння, плювати, палити в заборонених місцях і розпивати алкогольні напої, зокрема окремо зроблений акцент щодо пива. На спортивних заходах варті порядку заборонено надмірно захоплюватися перипетіями футбольних баталій, що проходять, на шкоду своїм посадовим обов’язкам. Також заборонено на вулицях вживати їжу і порушувати ПДД.

У взаємодії з громадянами заборонено без вагомих підстав відмовляти в кваліфікованій допомозі всім в ній що має потребу. Забороняється грубо або неуважно спілкуватися як з колегами по службі, так і з пересічними громадянами. Особливо заборонено глузувати з людей, одяг, поведінка або звичаї яких значною мірою відрізняється від звичних для України. Відмітно, що міліціонерам заборонили випрошувати сувеніри і сигарети у іноземних гостей.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.