Янукович поставив мету – створення в Україні сучасної армії

Сьогодні, 6 грудня, на урочистому засіданні з нагоди Дня Збройних сил президент України Віктор Янукович заявив, що найближчим часом країна має намір відмовитися від солдат-срочников і перейти на професійну армію. Чисельність Збройних сил України буде значно зменшена, а формування армії і флоту здійснюватиметься виключно за контрактом.

Реформа ВС, раніше розроблена співробітниками міністерства оборони України, припускає скорочення кількості української армії з 192 тисяч до 70 тисяч чоловік впродовж найближчих п’яти років, а також до 2017 року скасування термінової служби у військах. Янукович сказав, що основу нової армії складуть військові частини сил постійної готовності, які у разі потреби нарощуватимуться за рахунок сил резерву.

Розгляд останніх озброєних конфліктів говорить про те, що перемога досягається не за рахунок чисельності озброєних підрозділів, а за рахунок їх високого рівня професіоналізму, підготовки і оснащення, – вказав президент під час урочистостей у Будинку офіцерів в Києві, присвячених річниці ВС України.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.