ФТС не чекає зростання пасажиропотоку на кордоні з Україною під час ЧЕ

Російська Федеральна митна служба вважає, що зростання пасажиропотоку на межі між РФ і Україною під час проведення ЧЕ по футболу не станеться. Якщо кількість пасажирів і збільшиться, то не більше, ніж на п’ять відсотків, з упевненістю заявив Владислав Самсонов, глава служби митного контролю ФТС.

За словами представника управління, росіяни купили близько 20 000 квитків на матчі в Україні. Враховуючи, що тільки КПП Нехотеевка(Білгородська область) здатний обслужити 25 000 громадян в добу, затримок в перетині кордону не станеться. Крім того, щоб максимально розвантажити контрольно-перепускні пункти, вже з 27 травня на усіх КПП посилений склад співробітників. Організовані групи уболівальників, що перетинають межу на автобусах, контролюватимуться безпосередньо в автотранспорті. Таким чином, час перевірки не перевищить 20 хвилин.

Щоб уникнути пробок, що усім, що бажає потрапити з Росії в Україну не варто забувати, що з собою можна провозити без декларації не більше 10 000 доларів наличними, максимум 200 сигарет, один літр горілки, два літри вина і продукти загальною вартістю не більше п’ятдесяти євро.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.