У Качановской колонії персонал і ув’язнені ради переїзду Тимошенко в лікарню

Укладені Качановской колонії, куди рішенням Комітету з виконання покарань була поміщена леді Ю для відбуття терміну ув’язнення, невимовно раді тому, що екс-прем’єр зараз знаходиться за стінами колонії на лікуванні в лікарні Укрзалізниці.

За словами засуджених, зараз у в’язниці відсутня та напруга, яку було викликано перебуванням Тимошенко, що обіймала у минулому найвищі посади в державному апараті України. Адже увесь час до лідера опозиції навідувалися її соратники – народні депутати, які вимагали від співробітників виправного закладу неухильного виконання посадових інструкцій. Ці інциденти, за інформацією джерел в таборі, лише викликали злість у ув’язнених по відношенню до Юлії Володимирівни.

Навіть нині колеги Тимошенко по укладенню не розуміють, з якою це статі екс-прем’єру роблять медичну допомогу за стінами колонії в комфортних умовах. Тоді як був зафіксований випадок харчового отруєння серед місцевих в’язнів, який лікували лише за допомогою пігулок. Нагадаємо, Юлія Тимошенко з 9 травня знаходиться на лікуванні в стаціонарі вищезгаданої медичної установи, причому, за словами кваліфікованих німецьких фахівців у цій галузі медицини, стан найвідомішого українського ув’язненого важкий і вимагає тривалих реабілітаційних заходів.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.