Суд вислухав останнє слово Луценка і пішов вирішувати долю вироку

Судді київського Апеляційного суду пішли до дорадчої кімнати, щоб вирішити долю поданих Юрієм Луценком і його адвокатами апеляцій на вирок у справі про організацію незаконного стеження за Валентином Давиденко – водієм екс-глави СБУ. Поки невідомий час оголошення рішення, але передбачається, що вердикт буде винесений судом вже сьогодні.

Апеляційний суд розгляд апеляційної скарги начал у вівторок, 20 листопада. На цьому судовому засіданні були присутніми Олександр Квасьневский – екс-президент Польщі, Пет Кокс – екс-президент Європарламенту, спостерігачі від Європарламенту в Україні, які мають доступ до матеріалів справи.

Нагадаємо, що Європейський суд з прав людини відмовив українському уряду в апеляції на рішення по справі Юрія Луценка. Україна за рішенням ЕСПЧ повинна виплатити екс-міністрові Юрієві Луценку компенсацію 15 тисяч євро за завданий моральний збиток. У ЕСПЧ Луценка звернувся 21 січня 2011. Зокрема, він оскаржив незаконне затримання і те, що йому не було повідомлено про причини арешту. 1 жовтня у Великій палаті Євросуду з прав людини Україна оскаржила рішення про незаконність затримання і арешту Луценка.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.