Допомагати будувати олімпійські об’єкти в Сочі будуть студенти

У Сочі для надання допомоги залізничникам в спорудженні олімпійських об’єктів спрямовуються студентські будзагони. Перший загін виїде сьогодні з Іркутська. Потім до Чорноморського узбережжя відправляться учні з Москви, Новосибірська, Омська, Самари, Хабаровська, Єкатеринбургу, Ростова, Воронежа і Казані. Разом з російськими студентами будівництвом транспортних олімпійських об’єктів в Сочі займуться 126 студентів з Білорусії, Вірменії, Казахстану, України, Киргизії, Литви, Латвії, Естонії і Узбекистану.

Для студентів обладнали спеціальні вахтовие селища, де хлопці отримають триразове харчування, спецодяг, взуття, а також їм нададуть медичне обслуговування. У програмі літнього трудового семестру планується проведення освітніх, спортивних і культурних заходів. Студенти будуватимуть автомобільну і залізну дороги від станції Адлер до Червоної Поляни.

З 2009 року до спорудження транспортної інфраструктури в Сочі притягувалися більше 2 800 студентів, 250 з яких були громадянами десяти країн СНД і Балтії.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.