Свобода відкинула звинувачення в антисемітизмі

Успіх В Свобода на парламентських виборах стурбував деяких представників єврейської общини в Україні і Ізраїлі. За попередніми результатами, українські націоналісти отримають близько 30 місць в майбутній Верховній Раді.

У 2004 році Тягнибок був виключений з фракції Наша Україна за висловлювання, які були розцінені як антисемітські і ксенофобські. Тоді він заявив, що Україною керує москальско-жидовская мафія. Ми не розуміємо, чому вони отримали можливість брати участь у виборах. Зрозуміло, що Україна – демократична країна, але такого роду партії мають бути поза парламентом, – вважає член Кнесета Олексій Міллер, голова міжпарламентської асоціації Україна-Ізраїль.

Між тим, партія Свобода, яка уклала коаліційну угоду про співпрацю в парламенті з Об’єднаною опозицією Батьківщина, звинувачення в антисемітизмі відкидає. Я хотів би знову звернутися до високопоставлених представників держави Ізраїль: ми дуже поважаємо патріотичні почуття громадян вашої держави. Будь ласка, натомість, поважайте почуття громадян України і право українців на вільне волевиявлення, – заявив Олег Тягнибок.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.