Олександра Лебедєва звинуватили у фінансуванні українських націоналістів

Сьогодні, 31 жовтня, близько 150 активістів декількох українських громадських організацій влаштували мітинг біля російського посольства в Києві, вимагаючи провести розслідування діяльності громадянина Росії Олександра Лебедєва, що нібито втручається у виборчий процес в Україні.

За словами присутніх, російський бізнесмен фінансував виборчі кампанії представників націоналістичною парії Свобода, тим самим порушивши українське законодавство. Учасники мітингу принесли плакати з гаслами: Лебедєв, ти хто такий? Давай, досвидос!, Лебедєв = корупція, крадійство і грабіж України, Україні Лебедєв не потрібний! і вимели опудало російського бізнесмена до воріт посольства.

На завершення акції активісти зачитали послання російському президентові Володимиру Путіну, в якому зажадали ініціювати розслідування незаконної діяльності Лебедєва на території української республіки. Сам російський підприємець відреагував на цей захід у своєму блозі наступними словами: Раджу українським політологам горілку салом закушувати.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.