Безвізовий режим можуть підписати на саміті УКРАЇНА-ЄС, вважає Порошенко

Як вважає екс-міністр економіки, народний депутат Верховної Ради Петро Порошенко, 25 лютого на саміті УКРАЇНА-ЄС є можливість підписати угоду про закінчення першого етапу процесу отримання безвізового режиму між Україною і Євросоюзом.

Менше ніж через півтора місяці, 25 лютого, Україна повинна отримати рішення про завершення першого етапу безвізового режиму. Завершити етап адаптації зміни в законодавстві і перейти вже до імплементації цього процесу, тобто, етапу впровадження цього законодавства в практичні сфери реалізації цієї політики, – заявив пан Порошенко.

У кінці грудня Європейським Союзом було схвалено рішення про укладення Договору про асоціацію з Україною. В п’ятницю, 11 січня, Верховна Рада 348 голосами прийняла рішення про напрацювання єдиного погодженого проекту постанови відносно євроінтеграційних спрямувань України. Голосування за проект перенесене на лютий поточного року. Як відомо, в Україні на даний момент існує безвізовий режим вже з 38 країнами світу, у тому числі з Азербайджаном, Вірменією, Білоруссю, Грузією, Молдовою, Росією, Узбекистаном і іншими країнами.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.