Відеокамери в лікарняній палаті Юлії Тимошенко демонтовані

Побажання президента України Віктора Януковича зняти відеоспостереження в лікарняній палаті екс-прем’єра Юлії Тимошенко, виконано. Відеокамери в палаті, де міститься засуджена, були демонтовані учора, 22 лютого, в 19:00. Тимошенко подякувала керівництво установи і повернулася у свою палату, повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

Раніше, 22 лютого, в ході Діалогу з країною президент заявив, що вважає зайвим відеоспостереження за екс-прем’єром Тимошенко. Я б прибрав ці камери, щоб не дратувати нікого. Якщо мене чують співробітники, мені здається, вони повинні почути, я б дуже хотів, щоб вони зробили це, – сказав Янукович. Звичайно ж, президента почули. Керівництво ГПтСУ розпорядилося негайно прибрати відеокамери в палаті Тимошенко.

Тимошенко початку 8 січня акцію громадянської непокори і відмовилася повертатися у свою лікарняну палату, поки не будуть зняті встановлені там камери відеоспостереження. З 8 січня по 22 лютого Юлія Тимошенко знаходилася в приміщенні душової кімнати.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.