Одеса святкує 69-у річницю звільнення від фашистських загарбників

Одесити відмічають День звільнення міста від німецько-фашистських загарбників 10 квітня. Цього дня з нагоди 69-ої річниці звільнення в місті проходить низка урочистих заходів. З раннього ранку вулиці прикрашені прапорами Одеси.

У 10 ранку представники Одеської обладміністрації і Одеської міськради, представники громадськості і прості одесити поклали квіти до пам’ятника Невідомому матросові на Алеї Слави в парку Шевченко. Потім в акваторії Одеської затоки пройшов спуск поминальних вінків на воду на згадку про загиблих моряків і затонулі військові кораблі в роки Великої Вітчизняної війни.

У Одесі відбувся традиційний парад. На площі 10 Квітня колонами пройшли ветерани ВОВ, прапороносці з прапором Перемоги і бойовими прапорами військових частин, що звільняли Одесу. Також в заході взяли участь вихованці одеських ліцеїв, особовий склад управління Південного оперативного командування, Повітряного командування Південь, Західної військово-морської бази, Військової академії, ОГУВД, Південного територіального управління Внутрішніх військ МВС і військовий оркестр.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.