Ряд світових політиків виразили Тимошенко свою підтримку

На саміті Європейської народної партії, який проходить в ці дні у Бухаресті(Румунія), ряд світових політиків підтримали екс-прем’єр-міністра України, яка відбуває покарання в Качановской колонії. Так, Жан-Клод Миньон – глава Парламентської асамблеї ЦЕ – висловив захоплення силою волі і мужністю колишньої глави українського Кабміну.

Повністю згодні з Миньоном Траян Бесеску – президент Румунії. Ми засуджуємо ситуацію з ув’язненням Тимошенко. У демократичних країнах політиків не піддають переслідуванню, – заявив Бесеску під час зустрічі з дочкою Тимошенко Євгенією. Приєднався до своїх політичних союзників і Єжи Бузек – колишній глава Європарламенту. Він підкреслив, що ситуація з відсутністю у виборчих списках на майбутні вибори у Верховну Раду Юлії Тимошенко і її союзників негативно характеризує Україну.

У свою чергу, Євгенія передала присутнім на конгрес ЕНП послання від своєї матері. Вибори до українського парламенту повністю сфальсифіковані, ми потребуємо вашої допомоги, – зачитала Євгенія слова Юлії Тимошенко.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.