Прогнозувати українцям результати матчів буде . тхір

Португальські футболісти для своєї збірної в якості віщуна вибрали восьминіг, а українці вирішили зупинити вибір на тхорові.

Харків представив свого віщуна, який займеться прогнозуванням матчів Евро-2012. Звуть тхора Фред, йому два з половиною роки, звірятко – уродженець гуртка юннатів при Харківському зоопарку. Тепер перед початком кожної гри тхір, як справжня зірка, приїжджатиме на шикарному лімузині у фан-зону для того, щоб визначити, хто ж з команд стане переможцем матчу. Для цього йому запропонують дві миски з різним кормом, які позначать прапорцями країн, що беруть участь в змаганні. До якої миски звірятко підійде, та команда і стане переможцем. 28 травня перед камерами тхір передбачив, що харківську фан-зону відвідає близько 200 000 уболівальників.

За словами директора Харківського зоопарку Олексія Григорьєва, у Фреда чудовий характер. Звірятко дуже любить позувати при різного роду зйомках, а також із задоволенням йде до будь-якої людини на руки. Загалом, тхір вже відчуває себе справжньою телевізійною зіркою.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.