Янукович-молодший переміг в чемпіонаті України по трофи-рейдам

Син президента України Віктор Янукович-молодший і його напарник Сергій Осадчий стали переможцями в категорії TR2 одного з етапів чемпіонату країни по трофи-рейдам – змаганнях по подоланню бездоріжжя, зазвичай на повноприводних автомобілях(позашляховиках), спеціальних внедорожних мотоциклах, квадроциклах. Цей етап за участю 92 екіпажів проходив в Сумській області і тривав впродовж трьох днів.

У категорії TR1 перемогу отримав запорізький екіпаж у складі Дмитра Павленко і Вадима Косинова, TR3 – екіпаж з Луганська Євгеній Какулия-Сергій Пупов, в класі UTV виграли кияни Михайло Ерш і Владислав Лясовский, OPEN33 – одесити Руслан Чорний і Леонід Свирипа, ATV – екіпаж з Києва у складі Романа Баликина і Андрій Хорошевского.

Як помітив Янукович-молодший, українські трофи-рейди з кожним етапом демонструють усе більш високий рівень. Траси стають складніші, конкуренція гострішої, а майстерність гонщиків росте. Ми наполегливо працюватимемо над собою, щоб наблизитися до міжнародного рівня, – підсумував Віктор Янукович.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.