Кияни допомогли іноземному фанатові, що написав на асфальті слово Help

З незвичайними, але в цілому позитивними пригодами пройшло перебування в Києві одного з іноземних гостей, що приїхав в столицю на континентальний турнір.

Європеєць, національність якого не уточнюється, прибув в столицю України ще третього червня, перший час він мешкав в різних київських районах, після чого базувався в столичному Гідропарку. Одного разу гість не розрахував свої сили і під впливом великої кількості алкоголю заснув. Прокинувшись, він виявив пропажу грошей і мобільного телефону. Не розгубившись, іноземець вирішив поїхати автостопом в Крим, де у нього є родичі, але, не знаючи дороги, він швидко заблукав, вийшовши в районі селища Крюковщина. Щоб привернути до себе увагу, чоловік написав піною для гоління на дорозі знайоме багатьом слово: Help.

Українці, що зустріли гостя, що заблукав, допомогли людині, подзвонивши в міліцію. Вже у відділенні іноземець, поглинаючи куплене йому морозиво, розповів історію своїх пригод. Судячи з усього, варта порядку супроводжуватиме приїжджого до посольства його рідної країни, співробітники якого і вирішать, що робити далі.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.