Українця засудили за граффитти з підстріленим Януковичем

Житель міста Торби(Україна) Володимир Никоненко засуджений до одного року позбавлення волі за розміщення на стінах житлових будинків граффіті. І хоча цей вид вуличного мистецтва не прирівнюється до вандалізму або псування майна, зміст картин настільки обурив суддів, що вони вирішили ухвалити досить строгий вирок художникові.

Річ у тому, що вибравши для вираження своїх творчих задумів стіни будівель, Никоненко зображував на них портрет чоловіка, схожого на президента України Віктора Януковича з червоною точкою на лобі, схожою на кульове поранення. Майже усі граффіті супроводжувалися написами На йух! і Досить терпіти!. До речі, ухвалюючи вирок, судді жодного разу не згадали про схожість зображення з виглядом українського президента. Замість цього у вердикті говорилося про деяку абстрактну особу, що викликає у нас співчуття, тому що вона поранена.

Покарання засуджений відбуватиме в конотопській трудовій колонії. Никоненко має намір оскаржити вирок, оскільки, на його думку, за це правопорушення можна притягати тільки до адміністративної відповідальності, але ніяк не до кримінальної.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.