Нардепи хочуть заборонити підвищення цін на газ і електроенергію

Народні депутати Петро Симоненко, Валентин Матвєєв і Спиридон Килинкаров пропонують Верховній Раді України ввести мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, на спожиті в побуті природний газ і електроенергію до виплати заборгованостей із заробітної плати.

Про це говориться в проекті закону Про першочергові заходи по запобіганню підвищенню цін і тарифів на житлово-комунальні послуги. Документ, запропонований політиками, передбачає також заборону стягувати з українців пеню. На думку нардепів, цей законопроект повинен посилити соціальний захист громадян. Передусім, найбільш незахищених верств населення – ветеранів Великої Вітчизняної війни, пенсіонерів, інвалідів, багатодітних сімей і тому подібне За даними державного комітету статистики, ціни(тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ і інші види палива виросли на 0,2 %.

У свою чергу директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин стверджує, що Україна навряд чи зможе уникнути підвищення цін на газ і тепло для населення. Підписавши Меморандум про співпрацю з МВФ, українська влада апріорі зобов’язалася підвищити тарифи.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.