Податкова України хоче, щоб Деди Морози і Снігуроньки заплатили податки

Державна податкова служба України звернулася із закликом до усіх підприємств і підприємців, що організовують новорічні свята, законодавчо належним чином оформити свої взаємовідносини з тимчасовими найнятими робітниками. Маються на увазі актори і аніматори, задіяні зазвичай під час святкових новорічних і різдвяних поздоровлень. Громадян, які на свята підробляють Снігуроньками, Дідами Морозами, Зайцями, Оленями і іншими казковими персонажами, це теж торкається, – відмітили в ДПС.

Українські податківці непогано підготувалися до новорічних свят і з’ясували, що в Києві, наприклад, вартість послуг новорічних персонажів – Діда Мороза і Снігуроньок – коливається в межах від 250 до 3500 гривен. Тому, як нагадали в податковій, у разі отримання громадянами доходів від різних послуг у сфері розваг треба сплатити податок на доходи фізичних осіб.

Громадянам, які задіяні в новорічних представленнях, в Державній податковій службі України радять подати декларацію, щоб сплатити податок. З тим же закликом податківці звернулися і до продавців новорічних ялинок.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.