Пасхальні богослужіння відвідали більше десяти мільйонів українців

У Україні у святкуванні Пасхи взяло участь більше 10,1 мільйонів чоловік. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ(МВС).

Богослужіння проводилися у більш ніж 15 тисяч культових споруд, до охорони громадського порядку по усій Україні притягувалося майже 29,6 тисяч співробітників міліції і військовослужбовок внутрішніх військ МВС України. Згідно з повідомленням, за станом на 15:00 воскресіння, 5 травня, грубих порушень громадського порядку зафіксовано не було. Під час пасхального богослужіння у Свято-володимирському кафедральному соборі в Херсонесі, в якому брав участь і президент України, доступ в храм не обмежувався, а, на прохання вірян, здійснювався з певними інтервалами – із-за великого скупчення людей, зайнятості усіх проходів, щоб уникнути духоти, товкотнечі і тисняви усередині собору, заявили в Управлінні держохорони. У УДО стверджують, що усі ті, що бажають змогли бути присутніми на богослужінні.

Раніше повідомлялося, що частина вірян була вимушена пропустити близько 40 хвилин пасхальної служби у Володимирському соборі в Херсонесі через те, що охорона президента Віктора Януковича несподівано обмежила доступ в храм.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.