Тимошенко влаштувала лежачий протест на бетонній підлозі

Лежачий страйк влаштувала укладена Юлія Тимошенко, що знаходиться на лікуванні в харківській лікарні Укрзализници. Екс-прем’єр-міністр лягла на підлогу перед входом в палату і відмовляється вставати, поки їй не дозволять зустрітися з опозиціонерами-активістами. Пол, між іншим, бетонний!, – підкреслив Сергій Власенко, адвокат засудженої.

Співробітники пенітенціарної служби України заявили, що за законом побачення з ув’язненими, що знаходяться в стаціонарі, заборонені на увесь термін проходження лікування. Право на спілкування з відвідувачами має тільки медперсонал і адвокати засуджених. Крім того, за рекомендацією німецьких лікарів, велика кількість відвідувань негативно впливає на прогрес лікування Тимошенко.

Захисник колишньої глави українського Кабміну трактує слова медиків з клініки Шарите у зворотний бік. За твердженням Власенка, німці якраз рекомендують Юлії Володимирівні якомога більше зустрічатися з рідними і близькими. Мабуть, лідери Об’єднаної опозиції в даний момент близькі Тимошенко, як ніколи раніше, раз заради зустрічі з ними вона удалася до такої екстравагантної міри.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.