У Верховній Раді України побитий рекорд по кількості заявок на державне житло

За повідомленням регламентного комітету Верховної Ради, 180 обраних на минулих виборах народних депутатів звернулися в комітет з проханням про надання їм державного житла. Володимир Макеенко, керівник регламентного комітету, констатував, що такої кількості тих, що бажають не було за всю історію ВР.

Депутат Олег Ляшко висловив особисту думку із цього приводу. Він вважає, що аморально і цинічно з боку депутатів вимагати поліпшення житлового положення, коли в країні є безліч людей, яким державне житло потрібне значно більше. Ляшко упевнений, що усі депутати 7 скликання в змозі самостійно розібратися зі своїми житловими проблемами. На своїй сторінці в Facebook Ляшко порадив тим своїм колегам, кому нібито ніде жити, оселитися на вокзалі. Судячи із загальної суми грошей, витрачених на виборчу кампанію, важко повірити, що у ВР обрана така велика кількість бездомних депутатів. На думку Ляшко, можна вважати ганьбою для країни той факт, що мільйонери, приходячи у Верховну Раду, ще прагнуть отримати державну квартиру.

Ляшко нагадав, що під час свого першого депутатського терміну в 2006 році відмовився від покладеної депутатові квартири, оскільки вважав і вважає це цинізмом. Як вже повідомлялося, раніше від Об’єднаної опозиції Батьківщина була подана заявка тільки на розміщення 34 нових депутатів в готелі Київ, не було подано жодної заявки на надання квартири.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.