Регіонали визнали, що платитимуть учасникам мітингу в Києві

Правляча Партія регіонів не збирається платити за участь в антифашистському марші, який відбудеться в суботу, 18 травня, в Києві, але покриє транспортні витрати учасників і виплатить їм добові на живлення, заявив в парламенті лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

В суботу опозиція проводить в Києві акцію протесту Вставай, Україна!. Цього ж дня ПР організовує антифашистський марш. У ЗМІ з’явилася інформація, що регіонали платять за участь в їх акції. Єфремов нагадав, що він сам є головою партії в Луганській області, з якої на акцію В Європу без фашистів приїдуть представники місцевого осередку. Представникам нашої партії ми оплачуємо автобус і виплачуємо добові. Люди повинні ж живитися, – сказав він. Усі іногородні прибічники Партії регіонів добиратимуться в Київ, за словами депутата, на спеціально організованих автобусах. Вони ніде не живуть, тому ми більше нічого не виплачуємо. Якщо ви вважаєте це оплатою, то вона йтиме з партійної каси, – сказав глава фракції ПР.

Єфремов також виразив надію, що опозиція не припустимо провокацій під час антифашистського маршу. За підрахунками політика, завтра в центрі столиці збереться декілька десятків тисяч людей. Тому учасники акцій мають бути обережними, оскільки провокатори є завжди, і вони націлені на те, щоб робити провокації.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.