Азаров образився на Росію

Із-за небажання піти на поступки в переговорах з кабальної газової угоди Росія ризикує втратити Україну як свого видатного покупця газу, заявив прем’єр-міністр Микола Азаров, виступаючи на зустрічі з представниками асоціації органів місцевого самоврядування в Кривому Розі.

Ми у своїх переговорах з російськими партнерами говоримо їм прямо: подумайте, ви зараз отримуєте тимчасову вигоду від тієї зрадницької угоди. Але ця тимчасова перевага, тому що ви втрачаєте видатного покупця вашого газу. Рано чи пізно настане момент, коли ми взагалі у вас нічого купувати не будемо за такою ціною, – сказав Микола Азаров. За його словами, Росія ставить Україну в скрутне становище, примушує нести колосальні витрати на розвідку і здобич власних родовищ газу і нафти, на перехід на енергозбережні технології.

Глава уряду України додав, що питання вартості газу визначає стан українсько-російських стосунків, які, за його словами, повинні будуватися на стратегії партнерства і дружби. Раніше Азаров заявив, що до 2023 року Україна зможе повністю забезпечити себе власним газом і нафтою.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.