Опитування в Україні показало, що популярність президента нижча популярності лідерів опозиції

У разі проведення в Україні дострокових президентських виборів за участю сьогоднішніх лідерів опозиційних партій, учасниками другого туру могли б стати Віктор Янукович(з результатом 21,2%), а також Віталій Кличко(14,4%) або опальний прем’єр Юлія Тимошенко(11,4%). Про це свідчать дані загальнонаціонального опитування, проведеного 5-13 березня фондом Демократичні ініціативи спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.

Якби Тимошенко не брала участь в президентських виборах, в другий тур би пройшли Віктор Янукович(21,2%), Віталій Кличко або лідер партії Батьківщина Арсеній Яценюк(з результатами 15,6% і 12,4% відповідно). В той же час, якби в другому турі за президентський пост боролися Янукович і Тимошенко, то чинний президент отримав би 28,6% голосів опитаних, а колишній прем’єр – 29,4%.

Якби в другий тур потрапили Янукович і Яценюк, то результат Януковича склав би 28,1%, а Яценюк набрав би 33,7%. У тому випадку, якщо б учасниками другого туру стали Янукович і Кличко, то підтримка виборців розподілилася б відносно 25,7% до 39,3%. І тільки у тому випадку, коли в другий тур пройшли б президент і лідер Свободи Олег Тягнибок, діючий керівник країни міг би розраховувати на перемогу – 29,46% голосів проти 26,1%.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.