ЦВК України підвела остаточні підсумки виборів

В неділю, 11 листопада, Центральна виборча комісія України закінчила оголошення офіційних результатів виборів народних депутатів Верховної Ради. ЦВК затвердила протоколи про визнання обраними народних депутатів в останніх 34 одномандатних округах.

Це означає, що обрані 220 з 225(половина парламенту) депутатів, які балотувалися по одномандатних округах. З них від Партії регіонів – 113 чоловік, В Батьківщина – 39, В Свобода – 12, партії УДАР – 6, партії Єдиний центр – 3, Народній партії – 2, по одному від партії Союз і Радикальній партії Олега Ляшко, а також 43 самовидвиженца. Напередодні були оголошені офіційні результати виборів народних депутатів за партійними списками. Партія регіонів отримає 72 мандати, опозиційну Батьківщину – 62, УДАР Віталія Кличка – 34, Компартія – 32, націоналістична Свобода – 25 мандатів.

У п’яти одномандатних округах ЦВК визнав неможливим встановити результати виборів, а Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори в цих округах. Йдеться про округи N94(Обухов, Київська область), N132(Первомайск, Миколаївська область), N194 і N197(Черкаська область), N223(Київ, Шевченківський район).

Українські новини - коротко:

Comments are closed.