Згорілий ресторан Аура повинен був стати меккой для українських зірок

У ніч на 23 листопада в Києві згорів ресторан Аура, вогнем було охоплено майже 600 квадратних метрів закладу. У вогні загинули дві жінки, які працювали в ресторані.

Спочатку співробітники українських правоохоронних органів були упевнені, що ресторан спалахнув після вибуху газового балона на кухні. Проте при огляді місця події були виявлені пляшки з горючою сумішшю і чорні маски. Слідство з’ясувало, що у будівлю увірвалися четверо озброєних людей в масках. У ресторані на цей момент знаходилися тільки працівники закладу. Нападаючі уклали персонал на підлогу особами вниз і почали обливати меблі і стіни горючою рідиною. Потім підпалили ресторан і миттєво утекли з місця злочину. Четверо охоронців зуміли вибратися з будівлі, але посудомийка і прибиральниця загинули у вогні.

Від одного з найдорожчих розважальних закладів української столиці не залишилося навіть стін. Основною версією пожежі в ресторані Аура, що належить, з чуток, бізнесменові Мурату Налчаджиоглу, чоловікові відомої української співачки Ганни Лорак, правоохоронні органи України рахують підпал, який вчинили конкуренти або особисті вороги підприємця.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.