ЗМІ підозрюють, що Піскун міг емігрувати з України

Колишній генпрокурор України Святослав Піскун разом з сім’єю зник з України. Він вже повідомив, що його від’їзд не варто вважати втечею, але країну перебування не розкриває.

У інтернет-виданнях з’явилася інформація про те, що колишній генеральний прокурор Святослав Піскун нібито покинув Україну із-за тиску, який робить на нього Генпрокуратура у зв’язку з новим провадженням у справі ЕЕСУ. Піскун в 2005 році, обіймаючи посаду генпрокурора, закрив справу проти Юлії Тимошенко. Сам Святослав Піскун спростував інформацію про свою втечу і повідомив, що зараз знаходиться в Європі і проходить процедури реабілітації після складної операції. У мене була операція, і я лікувався. У нас таких не роблять, тому довелося виїжджати за кордон – тепер я повинен пройти реабілітацію. Був до недавніх пір в Криму, але знову зіпсувалася погода, і довелося відлетіти – мені не можна терпіти перепади погоди, – повідомив Піскун.

Проте, тричі генеральний не став конкретизувати, в якій саме країні він знаходиться і коли збирається на батьківщину. Враховуючи погодну аномалію, його повернення в Київ можна чекати не раніше початку квітня.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.