Харківські даішники отримали нову форму спеціально до Євро-2012

Спеціально до Євро-2012 співробітникам Державтоінспекції Харкова пошили нову форму, повідомляє УМВС Харківської області. Журналістам продемонстрували, яким буде порядок супроводу автобусів, призначених для перевезення членів футбольних команд, що беруть участь в чемпіонаті. Попереду автобуса їхатиме міліційна машина, а з боків чотири спеціальні мотоцикли.

Перед представниками ЗМІ вишикувалися четверо мотоциклістів в спеціальному новому обмундируванні, в якому вони супроводжуватимуть футболістів, що беруть участь в ЧЕ під час їх пересування по місту.

Олександр Єршов, що є начальником харківського управління ДАІ, сказав, що співробітників, яким довірили управляти мотоциклами, відбирали ретельно – проходили тільки ті, хто мав певні навички водіння цим видом транспорту, свій мотоцикл і права відповідної категорії, а також сильне бажання супроводжувати світових зірок футболу. Усі мотоциклісти дисципліновані, додав Єршов. Під час чемпіонату співробітники МВС України нестимуть службу у три зміни.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.