У разі вступу в МС у України залишаться тільки гімн, герб і офіс президента, вважає Яценюк

Арсеній Яценюк – лідер об’єднаної опозиції Батькившина – вважає, що метою недавньої поїздки українського президента в Росію був не лише передвиборний маневр. Фактичною метою Януковича був переговорний процес про вступ країни в Митний союз, – заявив Яценюк в середу, 24 жовтня, на прес-конференції у Львові.

За словами глави ради об’єднаної опозиції, для України членство в Митному союзі може означати, що у країни залишиться тільки герб, гімн, прапор і президентський офіс. Усі повноваження, на його думку, перейдуть в сусідню країну. Політик відмітив, що Україні треба дотримуватися партнерських стосунків з Росією, проте з трьома немає: Немає військовому блоку. Немає Митному союзу. Немає російській мові як державному. У новому парламенті Об’єднана опозиція працюватиме тільки з такими зовнішньополітичними пріоритетами, – додав він.

Нагадаємо, що візит Януковича в Москву відбувся 22 жовтня, після його завершення президент України заявив, що для української економіки буде корисною співпраця з Митним союзом.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.