Олександр Тимошенко звинувачує опозицію у безініціативності і бездіяльності

Олександр Тимошенко, керівник Міжнародної громадської організації Батьківщина і чоловік колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, виразив обурення тим фактом, що представники опозиції в парламенті фактично здали голосування з питання декриміналізації статей КПК, по яких відбуває покарання екс-прем’єр. Про це йде мова в заяві МОО Батьківщина, що з’явився на сайті Юлії Тимошенко.

Олександр Тимошенко звертається до опозиції з цілою низкою запитань. Чим займається нинішня опозиція? Чому не додається максимум зусиль для захисту свого лідера від провокацій? Чому голосування по декриміналізації статей, які допоможи незаконно засудити Юлію Тимошенко, було фактично здано? Чому опозиція не стала наполягати на пакетному голосуванні за декриміналізацію і призначення нових чиновників?

За словами чоловіка екс-прем’єра, сьогодні вже досягнута межа, якщо його переступити, назад дороги не буде. Ще жодна влада не опускалася настільки низько, не доходила до переслідування родичів і дітей. Нинішня влада, за словами Олександра Тимошенко, вже на самому дні. Він звернувся до міжнародної громадськості із закликом висловити свою думку по цих подіях і бойкотувати режим Януковича.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.