У Донецькій області на шахті стався викид метану, загинули троє гірників

Рятувальники виявили і підняли на поверхню тіла двох гірників з шахти Комсомолець Донбасу в українському місті Кіровське, де 3 січня стався вибух, повідомляє в неділю, 6 січня, державна служба України по надзвичайних ситуаціях.

Уранці в четвер, 3 січня, під час підготовчих робіт конвеєрного штреку лави на шахті стався спонтанний викид метану з відвалом породи без подальшого горіння. Передбачається, що вибуху на місці інциденту вдалося уникнути із-за автоматичного захисту зняття напруги на аварійній ділянці. У момент події в шахті знаходилися чотири людини. Один з них зміг самостійно вийти із зони аварії.

Пошуково-рятувальні роботи на шахті в Донецькій області завершені. У рятувальній операції брало участь приблизно 550 чоловік, серед яких були і співробітники шахти, і рятувальники, і представники Державної служби по надзвичайних ситуаціях. Всього в результаті аварії загинули три шахтарі, тіло одного з них було підняте раніше. 5 січня в 19:45 і в 21:30 знайдені і звільнені з-під завалу тіла ще двох загиблих гірників.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.