У Києві набирає оберти новий проект Мавроди – МММ-2012

Незважаючи на крах свого проекту МММ-2011, Сергій Мавроди запустив в роботу нову фінансову піраміду, змінивши в назві лише одну цифру відповідно до календарної дати.

У українській столиці запущений новий хитромудрий проект МММ-2012. Сам Мавроди пояснив закриття МММ-2011 нерозумінням людей принципу роботи піраміди. Відмітимо, що будь-яка подібна фінансова система миттєво руйнується за відсутності нових членів або при масовій паніці, під час якої усі кидаються забирати свої гроші. Київський офіс МММ-2012 розташований у будівлі торгового центру, недалеко від станції метрополітену Площа Льва Толстого. За словами активістів піраміди, лише за минулий тиждень вкладники принесли в проект більше 37-ми тисяч доларів.

Ще один київський офіс МММ розташований на знаменитій вулиці Хрещатик, співробітники офісу відмітили, що люди щодня приходять записуватися в МММ-2012, при цьому вкладникам МММ-2011 без проблем повертають їх гроші, але не більше 250-ти доларів. Щоб зняти великі засоби, потрібне додаткове спілкування з так званим десятником.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.