Для модернізації українських доріг потрібні 500 млрд грн

Для модернізації доріг потрібні 500 мільярдів гривен. Про це 13 березня заявив прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні уряду.

Для масштабної модернізації автодоріг потрібні як мінімум 500 мільярдів гривен. Це більше річного бюджету України, тому нам необхідно створити нову модель фінансування, яка дозволить вкладати у будівництво і ремонт автомагістралей як мінімум по 50 мільярдів гривен щорічно впродовж 10 років, – заявив український прем’єр. Микола Азаров помітив, що є досвід залучення кредитів міжнародних фінансових організацій – Всесвітнього банку, Європейського банку реконструкції і розвитку, Європейського інвестиційного банку, проте цього недостатньо. Прийшов час притягнути ресурс державно-приватного партнерства або концесії, – сказав глава уряду.

Нещодавно Україна за якістю автодоріг зайняла 137 місце(з 144) у світі. Якість українських доріг оцінили в 2,3 балу з 7, відзначається в звіті про глобальну конкурентоспроможність, підготовленому експертами Світового економічного форуму.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.