Перший потяг Skoda поїхав з Донецька в Харків на годину раніше заявленого часу

Один з широко розрекламованих сучасних потягів Skoda учора, в неділю, уперше був запущений на українських залізницях. Проте дебютний старт потягу Донецьк-Харків виявився, м’яко кажучи, казусним.

По-перше, до несподіванки багатьох пасажирів, що ще не встигли прибути на донецький вокзал, потяг відправився в дорогу на годину раніше заявленого часу. За розкладом склад повинен був відбути в 20:14, проте стартував в 19:20(по Києву). Диспетчер за годину до відправлення попередила пасажирів, що знаходяться на станції, про зміну розкладу, проте далеко не усі ті, що купили квиток змогли поїхати до місця призначення. За словами очевидців, в одному з вагонів потягу і зовсім при відправленні знаходилися всього п’ять чоловік.

Судячи з усього, несподівана зміна розкладу сталася унаслідок того, що прем’єрові України Миколі Азарову в одній з соцсетей незадовго до цього поскаржилися на незручний графік ходу потягу, який прибуває в Харків якраз до закриття метрополітену. З сьогоднішнього дня зміни в розкладі були офіційно затверджені. Проте традиційна безпечність привела учора до вищезгаданого казусу.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.