Бійня в мерії Одеси : биті вікна, виламані двері, газ і брандспойти

Сьогодні, 21 грудня, в Одесі націоналісти з В Свобода намагалися штурмом узяти будівлю мерії, в якій проходило засідання сесії міської ради.

Муніципалітет Одеси штурмували на знак протесту проти рішення про перейменування ряду вулиць міста, у тому числі вулиці Зоопарковой на вулицю Радянської Армії і перейменування вулиці Івана і Юрія Липнув – письменників-ідеологів українського націоналізму – у вулицю Пишенина. Це був справжній штурм, організований за усіма правилами тактики. Атаці на мерію передував відволікаючий маневр. Протестуючі привели до будівлі людини в костюмі Діда Мороза, який співав, танцював і намагався прорватися за обгороджування. Міліція відволіклася, і у цей момент націоналісти кинули в хід основні сили, атаковав будівлю.

Активісти Свободи зламали вхідні двері в міськраду. Охорона мерії намагалася застосовувати вогнегасники і воду з гідрантів проти учасників штурму. Також у будівлі був розпорошений сльозоточивий газ. Незважаючи на акцію, депутати міськради прийняли рішення про перейменування 15 вулиць і площ міста. Міська влада Одеси має намір домагатися, щоб мерії, що штурмували будівлю, притягали до відповідальності.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.