У будівлі Ради проходить мітинг проти закону про заборону дискримінації сексменьшинств

Тоді як російські представники ЛГБТ-руху ратують за проведення в Москві гей-парада, жителі України, навпаки, вийшли до будівлі Верховної Ради, щоб висловитися проти ухвалення законопроекту про протидію дискримінації. Учасники акції скандують Немає легалізації гомосексуалізму!, Нас більшість, і ми проти гомосексуалізму!, Збережемо сім’ю, збережемо Україну!, Немає гомосексуалізму в Україні!. У руках протестуючих плакати із зображенням перекресленої веселки(символом ЛГБТ-руху) і написами Ганьба політикам, які підтримують сексуальні розбещення!, Геть ГОМОзаконопроект 2342!, Захистіть сім’ю і дітей!.

У акції протесту беруть участь декілька сотень чоловік, серед яких представники усіх вікових груп. Міліція не перешкоджає проведенню мітингу, лише стежить за тим, щоб люди не виходили на проїжджу частину. Супротивники ухвалення закону про протидію дискримінації поширюють листівки, в яких говориться, що цей закон відкриває двері до тотального переслідування священиків і церков України за їх негативну позицію відносно одностатевих шлюбів.

Відмітимо, новий законопроект, поданий на розгляд у Верховну Раду в лютому поточного року, вводить в законодавство України новий термін сексуальна орієнтація і пропонує уточнити визначення і форми дискримінаційних дій в законі Про основи запобігання і протидії дискримінації в Україні.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.