При обшуку в палаті Тимошенко знайшли тайник і невідомі ліки

Сьогодні, 13 жовтня, співробітники української пенітенціарної служби в ході планової перевірки оглянули особисті речі укладеної Юлії Тимошенко, які знаходяться в харківській лікарні Укразализници. У книзі Кримінально-процесуальний кодекс був виявлений тайник, де зберігалися заборонені предмети. Які саме – не повідомляється, проте відомо, що це були технічні пристрої. Крім того, серед особистих речей Тимошенко знайдені лікарські препарати невідомого походження.

Сам ув’язнений повідомив через свого адвоката, що обшук проводився в кращих традиціях 37-го року. На думку екс-прем’єр-міністра України, головною метою співробітників пенітенціарної служби було вилучення у неї двох дозиметрів, якими вона контролювала рівень радіації в палаті.

Захисник Тимошенко стверджує, що прямої заборони на використання дозиметрів ув’язненими немає, тому про сьогоднішній інцидент буде повідомлено в ЕСПЧ з тим, щоб Європейський суд з прав людини визнав вилучення пристроїв незаконним і ухвалив повернути їх ув’язненому.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.