Замголови ЦВК України визнала вибори у Верховну Раду рекордно брудними

За словами заступника голови Центрвиборчкому України Жанни Усенко-чорної, вибори, що відбулися, у Верховну Раду стали найбруднішими за всю історію країни. Якщо день голосування пройшов більш-менш пристойно, то підрахунок голосів вступив в жахливу фазу, заявила замголови ЦВК. На її думку, у ряді виборчих округів результати волевиявлення громадян грубо сфальсифіковані.

Як приклад Усенко-чорна назвала ділянку №11 у Вінниці, де члени виборчкома заблокували введення підсумків голосування в спеціальну систему Вибори унаслідок того, що їм не подобаються результати. Минулою ніччю приміщення вінницького виборчого комітету було розкрите, пакети з бюлетенями роздруковані. Жодна людина в Україні не може зараз узяти на себе відповідальність і встановити, наскільки реальна картина з виборами, – заявила замголови ЦВК.

Жанна Усенко-чорна призначена членом Центрвиборчкому, під час помаранчевої революції в 2004 році. У 2007 році після розпуску Верховної ради п’ятого скликання вона знову опинилася в ЦВК за квотою БЮТ.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.